Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

shemaleZe všech bývalých spolužaček mě na srazu zaujala ona. Nejen proto, že jako jediná neměla kozy povislé až na zem a zadek jako valach. Ale taky proto, že jako jedinou jsem si ji nepamatoval. Ať jsem přemýšlel jak jsem chtěl, žádnou lehce snědou černovlásku jsem si nedokázal ze studijních let vybavit. Po očku jsem ji pozoroval a přitom jsem často pohledem sklouzl do velmi odvážného výstřihu jejích lesklých tmavě modrých šatů. Prsa jí z něj skoro vypadávaly a řekl bych, že jsem v jednu chvíli zahlédl i kousek bradavky.

Postupem večera jsem se osmělil a přisedl si k ní. Představila se jako Martina, prý chodila do vedlejší třídy. Začali jsme mluvit o běžných věcech, ale s vypitým vínem a stoupající hladinou alkoholu v krvi se téma hovoru stáčelo k lechtivějším věcem. Měla dost dvojsmyslných narážek a kromě toho využívala každou příležitost k tomu, aby se mě mohla dotknout. „Mám docela chuť si to rozdat“ vypadlo ze mě najednou. Čekal jsem, jak zareaguje. Rozhlídla se kolem nás. Seděli jsme u stolu sami, nikdo si nás nevšímal. Zajela svojí rukou do mého klína a rozepnula mi zip. Než jsem stihl protestovat, vjela přímo pod trenky a začala mi hladit mého ptáka. Pomalu stahovala předkožku a jemně mi ho honila. Přitom pořád po oku kontrolovala, jestli se nikdo nedívá.

Najednou se, nevím odkud, k našemu stolu přiřítila další bývalá spolužačka, Linda. Byla to první holka, které jsem lízal frndu. Teď trochu přibrala, ale zato měla celkem pěkné kozy a pořád ten neodolatelný úsměv. Zajímalo by mě, jestli má dole pořád takovou zvláštně nasládlou vůni. Martinina ruka v mém rozkroku zkameněla. Už nehonila, ale zůstala tam. Linda se nás začala vyptávat na život, ale brzo, jako by snad tušila, čemu jsme se věnovali, přešla k sexu. Vyprávěla, že manželský sex za moc nestojí a ráda by si užívala jako dřív. Přitom na mě mrkla. Cítil jsem, jak pod stolem její noha stoupá po mém lýtku a směřuje ještě výš. Než mě napadlo, co dělat, střetla se Lindina noha s Martininou rukou na mém péru. Linda se zarazila. Situaci pohotově vyřešila Martina: „Mám prázdný byt, co takhle si vzít taxíka a jet ke mně?“ Snad to bylo tím vypitým alkoholem, že Linda souhlasila. Já jsem byl štěstím bez sebe, že si zašukám a to rovnou se dvěma pěknýma ženskýma a ještě k tomu bývalýma spolužačkama.

Martina měla pěkný, moderně zařízený byt, který jsem si ale nestihl moc prohlídnout, protože jsme zamířili rovnou do ložnice. Postel byla potažená černým saténem. Když jsem viděl, že Linda kouká trochu vystrašeně, tak jsem ji povalil na postel a začal líbat, aby náhodou ještě necukla. Sundal jsem jí nejdřív halenku a s líbáním přešel na krk a potom jsem už hlavu zabořil mezi kozy, se kterýma jsem se mazlil naposledy před patnácti lety. Martina jí mezi tím zavázala oči šátkem. Taky jí rozepnula kalhoty a už je z ní stahovala. Dychtivě jsem Lindě rozepnul podprsenku a odhodil do kouta, abych mohl hezky ochutnat její, teď už zralé bradavky. Martina stáhla Lindiny už provlhlé kalhotky, což odhalilo její lesklou štěrbinku, mokrou od jejích šťáv. Začala se věnovat Lindině klitorisu, zatímco já jsem se věnoval masáži jejích koz. To způsobila, že Linda sebou házela v přívalu slasti a neuvěřitelně vzdychala.

Taky už jsem si chtěl přijít na svoje, tak jsem ze sebe serval košili a pak i kalhoty. Přetáhl jsem trenky přes svůj stojící kůl, nalehl na Lindu a prudce do ní zajel. Objala mě nohama kolem beder a začala přirážet. Hekala a sténala. Periferně jsem viděl, že Martina si v rohu místnosti svlíká šaty. Moc jsem se na to ale nesoustředil, protože jsem si užíval zajíždění do dobře promazané pičky jedné nevěrné manželky. Martina mi najednou poklepala na rameno a pošeptala, abych z ní vyjel, že má pro Lindu překvapení. Nechápavě jsem se na ni podíval, ale pak mi padl zrak mezi Martininy nohy. Nebyla tam hladká, vlhká, oholená kunda, kterou bych čekal. Stálo jí tam celkem slušné péro.

Byl jsem dost šokovaný, ale možná právě proto jsem poslechl. Martina mi naznačila, že se mám věnovat Lindiným prsům, na což jsem se , trochu zmatený, vrhl. Martina mezi tím zaklekla mezi Lindiny nohy, přidržela si žalud mezi jejíma závojíčkama a pak zatlačila a zasunula do ní. Linda zasténala. Martina začala do Lindy bušit tak, jako jsem to před chvílí dělal já. Volnou rukou jsem dráždil Lindin klitoris a sledoval, jak se pod přirážející Martinou svíjí. Potom několikrát prudce vykřikla a celé tělo se jí otřáslo. Udělala se a na tváři se jí objevil slastný úsměv. Spontánně objala Martinu, v domnění že jsem to já a přitáhla ji k sobě. Když jí došlo, že na svých prsou cítí další prsa a přitom v kundě pořád cítí kládu. Úsměv zmizel.

„Promiňte, mela jsem se vám přiznat“ řekla s provinilým výrazem Martina. „Nemohli jste mě poznat.

Chvíli jsme s Lindou nevěděli, co na to říct, ale pak to Linda přece jen rozsekla: „Hele, dneska jsem si chtěla zašukat. Já už jsem byla a není fér, aby vy jste o to přišli“ řekla, klekla si na čtyři a vyšpulila prdelku. „No, kdo se přidá do vláčku?“ mrkla na Martinu a ta pochopila. Zasunula do ní zezadu a mně řekla, že lubrikant je v nočním stolku. Zatímco Martina už zase bušila do Lindy, tak já jsem nabral na prst lubrikant a promazal jsem Martině dírku, do které jsem zasunul nejdřív prst, potom dva a potom už jsem do její prdelky natlačil svůj žalud. Byl to trochu akrobatický výkon, dělat to takhle ve třech, takže za chvíli jsme byli všichni zpocení a červení, ale stálo to za to. Nejdřív jsem Martině vystříkal prdelku já a potom se Martina nechala na závěr vykouřit od Lindy, která si velmi užívala kouření Martinina péra, zatímco já jsem jí lízal štěrbinku. Mimochodem, Linda má pořád tam dole tu zvláštní nasládlou chuť.  Takže nakonec jsme se všichni udělali a večer shrnula Linda: „Až dojdu domů, klidně můžu říct manželovi, že jsem si dneska dala trojku a navíc jsem si zašukala se ženskou, která měla péro. To by mi totiž stejně neuvěřil.“

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon