Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strapon sex povídkaV pokoji bylo šero. Přes zatažené žaluzie do místnosti pronikal pouze zlomek světla z krásného slunečného dne, který panoval za okny. Vzduch v pokoji byl těžký, zaplněný cigaretovým kouřem a také pachem pižma. Zadní části dominovala velká, pohodlně vyhlížející postel se sloupy a baldachýnem z průsvitné látky.

Na posteli seděly dvě dívky. Líbaly se. Blondýnka hladila brunetku něžně po tváři, zatímco ta své partnerce přejížděla po zádech. Jejich jazyky se proplétaly ve vzájemném vášnivém souboji. Světlovláska začala druhou dívku mírně tlačit do peřin. Dál pokračovala v polibku, ale postupně se přesunula od jejích úst na krk, kde jazykem a zuby poškádlila místečko, pod kterým byla jasně cítit tepající krev. Svou rukou sjela po linii jejího těla a nechala ji spočívat na boku. Ústy vytvořila cestičku od krku až k jednomu ňadru. Vzala mezi zuby ztvrdlou bradavku a malinko ji zuby stiskla. I tak vyloudila ze rtů své společnice slastný povzdech. Pousmála se. Líbil se jí ten zvuk. A také vědomí, že je někoho natolik schopna ovládnout. A to ještě nebylo všechno.

Rukou putovala přes stehno až na jeho vnitřní stranu, kde chvíli setrvala v hlazení. Byla tak blízko… Dívka pod ní se vzpínala. Její tělo bylo horké a nedočkavé. Tak do ní pronikla. Třemi prsty naráz. Byla tak vlhká a teplá. Začala s nimi pomalu pohybovat, ale nepřestávala se ústy věnovat ňadrům. Nejprve jednomu, poté druhému. Ale i tohle bylo málo. Kladením motýlích polibků se dostala až k jejímu klínu. Nasála omamnou vůni a poté se sklonila, aby ji konečně také ochutnala.

Brunetka zaklonila hlavu a hrdelně zavzdychala. Cítila se skvěle. Ale tyhle pocity nebyly nic v porovnání s tím, co mělo přijít. Jak se pohyb jazyka mezi jejími stehny zrychloval, napětí vzrůstalo. Sténala hlasitě a bez zábran. Když blondýnka přidala ještě trochu více, vyvrcholila. Zhroutila se do peřin a zhluboka dýchala. Ale nebyl jí dopřán dlouhý odpočinek.

Nejprve jí byl odepřen vzduch, když si její trýznitelka začala krást polibky. Poté se jejím nitrem začaly šířit vibrace, které ji opět přiváděly k šílenství. Najednou se opět mohla nadechnout. Omámeně otevřela oči a rozhlížela se kolem, kam zmizela její přítelkyně. Usmála se, když zjistila, k čemu se schylovalo.

Blondýnka si pozapínala popruhy připínacího dilda a poté jí pokynula, aby si klekla na všechny čtyři, což s radostí udělala. Nadšeně čekala na to, co mělo nastat. Nejprve dostala polibek na zadeček. Zatřásla se. Její tělo najednou opustily ony vibrace a byly nahrazeny jinou hračkou. Celá se prohnula, když do ní zezadu vstoupila. Milovala, když ji uspokojovala tímto způsobem. Když každým pohybem narážela na přední stranu její lasturky, směrem k bříšku. Hlasitě při tom vzdychala. Ruce se jí třásly, tak se raději položila na lokty, čímž jen více našpulila zadeček. Zavřela oči a jen si vychutnávala tu plnost.

Poslouchala svou maličkou přítelkyni, jak mělce vzdychala. Měnila úhel přírazů podle jejích vzdechů. Postupně zrychlovala nebo zpomalovala v závislosti na tom, jak moc se maličká blížila k vrcholu. Zdržovala ji a poslouchala tak fňukání pokaždé, když její vyvrcholení opět oddálila. To kňourání se jí moc nelíbilo. To se prostě nedělá. Musí ji potrestat.

Brunetka prudce otevřela oči, když na jejím zadečku přistála dlaň. Zamračila se. Vždyť nic neprovedla! Malinko vyšpulila spodní ret. Ale hned na to se jen prohnula v zádech a na jakoukoliv křivdu zapomněla. Malinký vibrátor na klitorisu jí úplně vzal dech. Stačilo to k tomu, aby se po pár okamžicích už podruhé ocitla v ráji.

Její přítelkyně ji políbila na záda a vystoupila z ní. Lehla si a počkala, až maličká udělá totéž. Pak našla její rty a spojila se s ní v hlubokém polibku. Dočista se v něm ztratila. Zpět do přítomnosti ji dostala až ruka v klíně. Prudce otevřela oči a spatřila jiskřičky v těch naproti. Otočila se na záda a roztáhla nohy.

Drobnější dívenka do ní se sladkým úsměvem vnikla dvěma prsty. Byla tolik mokrá. Klekla si nad ni. Jemně ji líbala na krku a druhou rukou dráždila o pozornost volající bradavku. Snažila se ji co nejlépe uspokojit. Zvláště po tom krásném, co dostala ona sama. Svými rty a zuby vykouzlila na krku několik zarudlých značek. Po chvíli se však stejně vrátila na její ústa. Milovala jejich chuť.

Světlovláska se jemně zmítala a rychle se blížila vyvrcholení. Ta malá potvůrka přesně věděla, kam sáhnout. Když do ní pak sama s jemným úsměvem vstoupila, s dildem připnutým k bokům, pohnula se proti ní. Jak jejich vzájemné pohyby zrychlovaly, brzy dosáhla uspokojení. Na okamžik zavřela oči a odpočívala. Když je poté opět otevřela a podívala se na rozkošně se usmívající dívenku před sebou, pochopila, že jejich hrátky určitě ještě neskončily.

Přitáhla si ji k polibku v příslibu dalších nádherných chvil.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon