Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

ladyboyByl čas Vánoc a abych utekl vánočnímu blázinci, rozhodle jsem se odjet do Thajska na dovolenou, za holkama z Asie. Ubytoval jsem se v menším městečku na pobřeži. Přes den jsem se povaloval na pláži, koupal v moři, jedl thajské speciality, zapotápěl jsem se, občas zkusil sbalit místní holky. U místních holek jsem, ale neměl šanci. Každá po mě chtěla hned dolary nebo eura a o nějaké nezávazné noci zdarma nemohla být vůbec řeč. Když to tak šlo i třetí den a ja jsem žádnou asijatku nesbalil, rozhodl jsem se ukončit to trápení a u místního hotelového dohazovače si na večer objednal jeho nejlepší holku na celou noc.
Kolem sedmé večer dorazila do mého domku na pláži slíbená návštěva. Drobná Thajka s mikádem, zahalená jen do plážových červených šatů, skrz které jemně prosvítali žluté kalhotky. Lámanou angličtinou se představila, přišla ke mě a začala mě líbat na krku. Líbala mě na krku a zároveň mi rozepínala knoflíčky na košili. Sundala mi košili, polibky se přesunuli na mou hruď a stále klesali. Oběma rukama mi nyní stáhla šortky, pod kterýma jsem byl už na ostro. Můj penis ještě nestál úplně. Thajku to však nerozhodilo. Přejela mi jazykem od koulí až po žalud. Pak vzala jednu kouli a celou si ji vložila do pusy a cumlala li, byl jsem v sedmém nebi. Strašně vzrušující. Pak si vzala do pusy druhou kouli a cumlala ji úplně stejně, jednou rukou mi přitom honila kládu. Po deseti minutách takovéto předehry jsem ji pokynul, aby si lehla vedle mě.
Ležela vedle mě v plážových šatech v přítmém osvětlení. Sundal jsem ji jedno ramínko, začala mě líbat na pusu. Sundal jsem ji druhé ramínko, a v tom ležela vedle mě jen ve žlutých kalhotkách.

Líbal jsem ji, díval se na ni a rukou se sunul pod kalhotky. Jakmile jsem nadzvedl okraj kalhotek, nenahmatal jsem chloupky a jeskyňku, ale ztopořený a na Asii velký penis. Odtáhl jsem se, né z předsudků a puritánství, ale z toho překvapení.
Thajka mi opět lámanou angličtinou pověděla, že jsem si přál nejlepší holku a to je ona.
Jednoho dne jsem chtěl ošukat ladyboye, ale neplánoval jsem to na dnešní noc. Nevadí, nebál jsem se, chtěl jsem to zkusit.
Thajka měla pěkné dvojky prsa a penis tak 16cm dlouhý. Stála přede mnou nyní už bez kalhotek a její penis ji pořád stál. Obešla postel ke své kabelce a vytáhla lubrikační gel.
Vrátila se na postel, lehla si na záda a gelem si důkladně namazala zadeček, prsty zajížděla pomalu do análku, dokud pohyb nebyl úplně kluzký.
Ukázala na mě, abych se předvedl. Pták mi stál tvrdě jak nikdy v životě. Žalud byl obrovský. Lubrikačním gelem jsem si namazal penis a nasměroval ho do zadečku Thajky. Pomalu jsem tlačil penisem do zadečku. Žalud byl však příliš velký a tvrdý. Po chvíli zadeček povolil a já se škubnutím vrazil penis do její dírky. Úlekem hlasitě zavzdychla. Přitlačil jsem více a celý můj penis zmizel v jejím zadku. Bylo to super, bylo to těsné a strašně vzrušující.
Začal jsem přirážet, nejdříve pomalu a potom jsem přidal do tempa. Přírazy se odráželi do Thajky, její prsa poskakovala, koule se ji rytmicky pohybovali, a pták ji pořád nehnutě stál. Cítil jsem, že se blížím vyvrcholení, zvolnil jsem. Lehce jsem přirážel, druhou rukou jsem zval obě její koule do dlaně a masíroval je, tahal za ně. Líbilo se jí to, protože s každým zmáčknutím hlasitě vzdechla. Stále jsem byl v jejím zadečku, nyní už jsem jen velmi pomalu přirážel. Do ruky jsem uchopil její penis, a začal přetahovat předkožku přes žalud. Hlasitě vzdychala. Rozdovádělo mě to ještě více a během pár vteřin jsem se udělal v jejím zadku. Penis jsem měl stále uvnitř, byl jsem hotovej, spokojenej. Kláda mi začala ochabovat a její zadeček mi penis vytlačil ven.
Myslel jsem, že už bude konec, ale mýlil jsem se.
Zvala mě za ruku a přetočila tak, že jsem ležel těsně čelem k ní. Vzala můj penis a svůj a začala je třít o sebe. Myslel jsem, že už jsem úplně vyšťavený, ale v kládě mi zase začínalo hučet.
Převalila mě na záda a posadila se na mě zády čelem. Vzala lubrikační gel, a prstíkem šmátrala pod mými varlaty. Nebránil jsem se, namazala mi dírku, zastrčila i dva prsty a když byla spokojena se svou prací, přesunula se mi k nohám. Zvedla mi nohy, držela je ve svých rukách a tiskla mi je na břicho. Chytl jsem si nohy, aby se o mě mohla lepe postarat. Držela svůj penis v ruce a žaludem mi kroužila kolem análů, přejížděla, masírovala. Najednou jsem ucítil silnější tlak, a její pták byl v mém zadku. Penis mi hned ztvrdl zase na plno. Nikam nespěchala, lehce přirážela, masírovala mi koule. Pták mi stál, kapičky lásky vytékali. Jednou rukou mi chytla za žalud a začala po něm přejíždět. Ale jen krátkou chvíli. Pak opět chytla do rukou moje nohy a začala pořádně přirážet. Vzrušení bylo obrovské, penis mi pulzoval, nikdo se ho nedotýkal.
Po dvou minutách krásného panského análu jsem se udělal, penis začal opět mohutně stříkat a skropil mi břicho. Dosáhl jsem orgasmu bez honění nebo dráždění penisu. Neskutečný zážitek.
Thajka však ještě nebyla, ještě chvíli přirážela, ale mě se penis už nepostavil. Neudělala se, vytáhla svůj penis z mého zadku, naklonila se ke mě a vzala svůj tvrdý penis a můj ochabli penis do jedné ruky a začala je vzájemně o sebe honit. Během pár vteřin se Thajka udělala, a já dostal druhou spršku spermatu na břicho.
Chvíli jsme leželi vedle sebe na posteli. Oba znavený a vystříkaný. Odebrali jsme se do sprchy, trochu se ještě líbali a ohmatali. Thajka se začala oblékat, zaplatil jsem ji, a rovnou si ji objednal i na další večer.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon