Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strapon sexDnešní nudné sobotní odpoledne jsem si chtěla zpestřit jak jinak, než svými oblíbenými nákupy. Miluji je. Dokážou mě zabavit, když se cítím osamělá, nebo když nemám na nic náladu Jsem na nich přímo závislá. V současné době nemám přítele a neskutečně mi to vyhovuje. Nikdo mě neotravuje a dělám si všechno podle svého. I ty nákupy mě baví víc samotnou, protože už se mi stalo nejednou, že nějaký ženáč neodolal dlouhonohé blondýnce a celou útratu jí zaplatil svou kreditní kartou.    

Toho dne jsem se vydala do obchodního centra, abych rozšířila svůj šatník. Procházela jsem se po obchodech. Sem tam jsem něco koupila, až mě napadlo, že se mi nedávno rozbil můj vibrátor a já bych si chtěla koupit nový. Vibrátor je ve všech ohledech lepší než chlap, Dokáže Vás dokonale uspokojit a neremcá u toho. Napadlo mě, že bych mohla zajít do sexshopu a vibrátor si koupit. Sjela jsme na eskalátoru do prvního patra a zamířila k sexshopu. Když jsem vstoupila dovnitř, byla jsem ve svém živlu. Nasála jsem do nosu tu typickou vůni nových hraček a šla jsem ke stěně s vibrátory. Chvíli jsem si je prohlížela a až ke mně přišla sympatická prodavačka s otázkou jestli chci pomoct. „Ano, dívám se na vibrátory a nějak nevím, který si vybrat“, odpověděla jsem. Usmála se a začala mi různé vibrátory popisovat. Ani jsem ji neposlouchala, koukala jsem na ni s otevřenu pusou. Něco na ní bylo, neskutečně mě přitahovala, ale odmítala jsem si to připustit. Nikdy se mi holky nelíbily, ale prostě, byla jsem z ní naprosto unesená. Skončila svůj monolog o vibrátorech, ale co řekla pak, to mi naprosto vyrazilo dech. „Ale víte. Co by se dle mého názoru pro vás hodilo víc?“

„Netuším“, odpověděla jsem. Beze slova se přesunula k regálu přes uličku, kde byly nasazovací penisy. „Tohle“, řekla vítězoslavně a vzala do ruky penis, který byl připevněný na páscích. „A k čemu by mi byl?“, zeptala jsem se. Tajemně se usmála a řekla: “To uvidíš“. Vzala si ode mě nasazováka, dala ho do kabelky, zhasla světla, vzala mě za ruku a vyšly jsme z obchodu. Asi jsem se na ni dívala vytřeštěně, když se mě zeptala: „Co je? Chci ti něco ukázat, navíc už je po zavíračce.“ Koukla jsem se na hodinky a opravdu bylo už po páté hodině. Mlčky jsme šly až k jejímu bytu, který byl nedaleko. Vyšly jsme nahoru, zula jsem se a vstoupila jsem do vkusně zařízeného obýváku. „Udělej si pohodlí“, houkla na mě z vedlejší kuchyně. Sedla jsem si zatím na gauč a za chvíli už tu byla má nová přítelkyně se dvěma skleničkami vína. Sedla si ke mně a rozpovídala se o sobě. Jmenovala se Ilona, taky byla bez chlapa, a co by mě za normálních okolností udivilo, že byla bisexuálka. „A strašně ses mi líbila“, zakončila své povídání, během něhož jsme vypily dvě skleničky vína.

Posilněna alkoholem jsem jí řekla: „Ty mně taky“. Usmála se a začala se mě dotýkat, její doteky byly tak smyslné. Začala na krku a prstem postupně klouzala přes mé těsné tričko až dolů k zipu džínsů, pomalu mi je rozepla a sundala. Začala mi prstem přejíždět těsně nad lemem kalhotek, bylo to k zešílení, strašně mě to vzrušovalo. Už jsem to nemohla vydržet. Chytla jsem ji a začala jsem ji vášnivě líbat. Můj jazyk pronikal hluboko do jejích úst, kde narážel na ten její a společně se proplétaly. Přitom jsme se navzájem hladily. Byla skvělá, mnohem lepší než kterýkoliv chlap. Přesně věděla, kde se mě má dotknout a já jsem byla neuvěřitelně vzrušená. Najednou mě přestala líbat. Beze slova se přesunula ke kabelce, která byla na druhé straně gauče. Vyndala z ní nasazováka a připnula mi ho. Přiblížila se ke mně, začala mě opět líbat a rukou mi ptáka honit. Přišlo mi, jakoby teď patřil ke mně a ty pomalé pohyby rukou, které dělala mnou prostupovaly jako obrovské vlny.

„Tak a teď mě budeš píchat“, řekla. Namazala mi ptáka trochou lubrikantu a vyšpulila na mě zadek. Strčila jsem jí dildo do zadečku a pohybovala se pánví tam a zpátky. Byl to nádhernej pocit. Ilona mi vycházela zadečkem vstříc. Cítila jsem, jak má krásně uzoučkou prdelku a můj pták jí zadeček roztahoval.

„Chci ještě, abys mi protáhla mušličku“, řekla a otočila se na záda. Klekla jsem si nad ní a strčila do ní svého ptáka. Byla tak vzrušená, že do ní vklouzl jak po másle. Píchala jsem jí a při tom jsem rukou mačkala jedno její prso a tahala za bradavku. Nádherně sténala, což mě velmi vzrušovalo. Když začalo být její sténání hlasitější, cítila jsem, že už bude. Její mušlička mě začala svírat.  Strčila jsem jí ptáka co nejhlouběji do kundičky a začala jsem ji líbat. „Tak to byla nádhera“, řekla, když se probrala z toho velkého orgasmu.

„Ještě chci ale uděláme tebe“, řekla a položila mě na záda. Sundala mi ptáka a hlavou se přesunula k mojí mušličce. Lízala mě, sála moji šťávičku. Pak se přesunula k poštěváčku. Přejížděla mi jazykem po poštěváčku, brala mezi rty, nasávala. Byla jsem tak vzrušená, že jsem se skoro udělala. Ilona to zpozorovala. Rychle si nasadila ptáka. Klekla si nade mě a začala mě šukat. Sex jsem neměla strašně dlouho. Zavřela jsem oči a vychutnávala si její přírazy. Nejdřív mě šukala pomalu, užívala jsem si to. Pak ale začala postupně zrychlovat, projížděla mi pořádně dírku, až mě přivedla k obrovskému orgasmu. Byla jsem naprosto paralyzovaná. Vychutnávala jsem si vlny prostupujícího orgasmu. Otevřela jsem oči, usmála jsem se na ni a šly jsme se společně umýt. Nakonec jsme si vyměnily svá telefonní čísla a já jsem odcházela spokojená domů.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon