Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

pás cudnosti mužMůžu říct, že s mojí manželkou Martinou máme velice pohodové manželství, i v sexu nám to velice klape, ale po těch pětadvaceti letech společného soužití občas přijde krize a je na čase náš sexuální život něčím okořenit.
Jedna z našich krizí přišla letos na podzim, pořád jsme se hádali a nějak se nám nedařilo se usmířit. Koncem září jsem měl narozeniny, tak jsem byl zvědavý, jestli si na mě Martina vzpomene, nebo ne. Celý den si mě nijak extra nevšímala, ale když pak za mnou přišla večer jenom v poloprůhledné košilce, věděl jsem, k čemu se schyluje. „Lásko, vím že to v poslední době mezi námi nebylo ideální, ale chci, aby se to všechno zlepšilo. Tady máš ode mě malý dárek.“ Dala mi krabičku, která byla zabalená ve zlatém balicím papíru. Nedočkavě jsem ji otevřel a to, co jsem tam viděl mi tedy opravdu vyrazilo dech. Byla tam malá stříbrná klícka, a k ní zámeček s klíčkem. Tyhle věci jsem někde koutkem oka zahlédl, tudíž jsem věděl k čemu klícka slouží, ale byl jsem v šoku. „Myslím, že je na čase si v sexu trochu vyměnit role, protože chci vyzkoušet něco nového“, pronesla Martina tajemně. „Dobře, miláčku“, nezbylo mi než souhlasit.

Odložil jsem krabičku vedle sebe na postel a Martina se na mě v tu chvíli vrhla a začala mě vášnivě líbat. Strašně mě to vzrušovalo, protože Martina v té košilce vypadala tak svůdně a začal se mi stavět pták. „Prosím, vykuř mi ho, lásko“, řekl jsem jí roztouženě. Bez jediného slova si klekla, vzala mého ptáka do ruky a začala ho honit, při tom mi špičkou jazýčku dráždila žalud. Bylo to tak strašně úžasný. Pozoroval jsem ji, jak jí můj pták mizí v pusince a zase se vynořuje, bylo tak skvělé kouření. Za chvilku jsem cítil, že budu, ale v tu chvíli přestala Martina kouřit. Zatvářil jsem se zmateně a ona zavelela: „Lehni si na postel.“ Lehl jsem si tedy a čekal jsem, co se bude dít. Martina vyndala klícku a chtěla mi ji nasadit na ptáka. Ten mi ale po tom kouření ještě stál a do klícky se neměl šanci dostat. „Tak s tím si budeme muset poradit“, řekla moje žena a někam odešla. Když se vrátila, měla v ruce led, který mi přiložila na ptáka, ten se tím zmenšil a do klícky se teď akorát vešel. Martina mi klícku nasadila, zamkla a s klíčkem někam odešla, když se vrátila, už ho v ruce neměla. Byl jsem z toho zmatený, měl jsem strašný pocit a to hlavně proto, že už jsem skoro byl a ona v tu chvíli přestala. „Že ses neudělal ty neznamená, že já přijdu o svůj orgasmus“, řekla a vytáhla si z nočního stolku vibrátor a začala se přede mnou dělat. Kroužila s ním nejdřív po klitorisu a potom si ho začala strkat do své nádherné mušličky a při tom mírně sténala. Byl na ni tak nádherný pohled! Reagoval na to i můj pták a to tak, že se začal zvedat, ale bránila mu v tom klícka, což bylo hodně bolestivé. Nejhorší bylo, že Martina si užívala a já jsem se mohl jenom dívat. Když se po chvíli udělala, ležela nehybně na posteli a oddychovala, přituli jsem se k ní a poprosil jsem ji, jestli by mi tu věc nemohla sundat. „Ne, zlato“, odpověděla mi,“ teď budu já určovat kdy budeš mít sex a kdy ne.“ „Tak dobře tedy“, odpověděl jsem sklesle a šli jsme spát.
Když jsem přišel druhý den z práce, scénář se opakoval, Martina se opět udělala vibrátorem, zatímco já jsem opět musel pouze přihlížet. To samé každý den dalšího týdne a já jsem byl opravdu na prášky, protože jsem byl zvyklý šukat každý den. Na druhou stranu to ale bylo dost zajímavé, když jsem koukal jak se dělá sama. A hlavně, nemohl jsem se dočkat kdy už si konečně zašukám.
Po dvou týdnech sexuální abstinence jsme si šli jako obvykle lehnout, když najednou se ke mně Martina začala lísat. Začala mě líbat a prstíky mi přejížděla po uvězněném ptáku. Ten se zase jak mávnutím kouzelného proutku začal zvedat, ale nebylo mu to nic platné. Martina se mě dneska rozhodla týrat opravdu hodně, protože si klekla nad můj obličej, ucítil jsme její nádhernou vůni a začal jsem ji lízat. Přejížděl jsem jazykem po poštěváčku sem a tam a pak jsem ho začal strkat do dírky. Byla hodně vzrušená a její šťávička mi tekla přímo do pusy, chutnala skvěle. Udělal jsem ji ani ne za 5 minut. „Zato, že jsi mě dneska tak krásně udělal si budeš moct i zašukat“, řekla mi a já jsem byl radostí bez sebe. Přinesla klíček a vysvobodila ptáka. Hned si ho vzal do pusinky a začala ho kouřit. Jenom jsem ležel a užíval si to, protože její kouření byla ta nejúžasnější věc na světě. Honila mi ptáka ručičkou a při tom sála žalud, bylo to k nevydržení. Za chvilku mi začalo v kládě cukat a její pusinku jsem zaplavil hektolitry semene. Všechno to poslušně spolykala. Byl to jeden z nejlepších orgasmů, co jsem kdy měl. Lehla si vedle mě, klícku položila na noční stolek a řekla:“Tak doufám, že už mě nebudeš nikdy zlobit, protože víš, co tě čeká!“ „Neboj, už nikdy“ odpověděl jsem s úsměvem, dali jsme si pusu a šli jsme oba spokojení spát.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon