Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap on lesbianJmenuji se Michaela, jsem atraktivní dlouhonohá blondýna s prsy velikosti D a proporcemi modelky. Každý muž na ulici se za mnou otáčí, avšak muži mě nepřitahují, líbí se mi totiž ženy, jsem lesbička. Nemůžu ale říct, že by mi pozornost mužů byla lhostejná, naopak líbí se mi a zvyšuje mi sebevědomí.
S mou současnou přítelkyní Danou se známe už hodně dlouho, ale chodíme spolu teprve krátce, asi tři měsíce. Miluji na ní to, že mě v sexu vždycky dokáže něčím překvapit, je to s ní mnohem lepší, než s chlapem, má bujnou fantazii a během večera mě přivede k několika orgasmům. Hodně si rozumíme a je to vidět právě i na sexu.
Tak například náš první sex, pamatuji si ho, jakoby to bylo dneska a už je to pěkně dlouho, asi 3 roky. Byla jsem na jejím maturitním plese, kde nás seznámil náš společný kamarád. Hned od začátku jsme si padly do oka, celý večer jsme si povídaly. Při tom povídání jsme vypily notnou dávku alkoholu a večer skončil tak, že jsme taxíkem jely ke mně do bytu, protože jsem v tu dobu bydlela sama. Jen co jsme zabouchly dveře, začaly jsme se vášnivě líbat. Dana ze mě strhala šaty, já z ní také a přesunuly jsme se do postele. Dana mě nepřestávala líbat, ale od úst se pomalu drobnými polibky přes krk, prsa a pupík přesunula k mojí mušličce. Pomalu mi roztáhla nohy a zabořila hlavu do mého klína. Začala mi rty jemně laskat poštěváček a při tom mi strkala prst do mušličky.

Když pak vystrčila jazýček a začala mi s ním rychle přejíždět po poštěváčku, byla jsem v sedmém nebi, strašně se mi to líbilo, ale ještě jsem se nechtěla udělat. Odtáhla jsem jí hlavu ze svého klína, položila jsem ji na záda a začala jsem jí jemně třít kozičky, přitom jsem ji líbala na pusu. Když jsem viděla, jak je nadržená, strčila jsem jí prst do mušličky, byla krásně vlhká, proto tam zaplul strašně lehce. Nejdřív jsem jí ho tam strkala pomalu a kroužila tam s ním, aby se víc roztáhla, pak jsem přidala ještě další prst a začala jsem s ním hýbat. Neskutečně mě to vzrušovalo a druhou rukou jsem začala dělat sebe. Daně se to líbilo, začala vzdychat, já jsem jí tam strkala už čtyři prsty a rychle jsem v ní s nimi pohybovala. Cítila jsem, že už za chvilku budu, ale nejdřív jsem chtěla udělat Danu. Prsty jsem tam pohybovala rychle a najednou jsem cítila, jak se jí mušlička začla stahovat a pulzovat. Už jsem to nevydržela a v obrovské vlně orgasmu jsem se řítila dolů.
Z těchto myšlenek mě vytrhnul šéf: „Tak, Míšo, pro dnešek máme konec, užij si víkend.“ „Jasně, Jardo, ty taky“, odpověděla jsem. Na dnešek jsem se těšila, protože Dana mi ráno řekla, že si pro mě po práci připravila překvapení. Sbalila jsme si všechny věci do kabelky, nasedla jsem do auta a vydala jsem se co nejrychleji domů. Když jsem odemkla, všude byla tma, akorát z ložnice vycházelo tlumené světlo svíček. Zula jsem si boty a plna očekávání jsem šla do ložnice. Moje láska ležela na posteli, na sobě měla nádherný béžový korzet a tanga stejné barvy. Když mě uviděla, usmála se a pozdravila mě. „Ahoj, lásko“, odpověděla jsem a šla jsem k ní. Lehla jsem si k ní a postel a začaly jsme se vášnivě líbat. Byla jsem strašně nadržená a začala jsem jí sahat pod kalhoty na její vyholenou broskvičku. „Ne, ještě ne“, řekla a odtáhla mi ruku. Zvedla se, šla k nočnímu stolku a něco z něho vytáhla. Držela to cosi v ruce a řekla mi: „Slíbila jsme ti překvapení, koupila jsem nasazovák a chci ho s tebou vyzkoušet, ano?“ „Ach, samozřejmě“, odvětila jsem plna nadšení, protože o nasazováku jsem dlouho snila, ale bála jsem se co na něj bude Dana říkat. Sundala si kalhotky a nasadila si penis. Přišla ke mně a já jsem byla tak vzrušená, že jsem jí ho začala hladit. Pohybovala jsem rukou nahoru a dolů a cítila jsem, jak víc a víc vlhnu. „Předkloň se“, řekla mi Dana, poslechla jsem ji a vyšpulila jsem na ni prdelku. Začala mi zezadu přejíždět špičkou penisu od prdelky až k mušličce a pak ho konečně zasunula. Nebyla jsem na penis zvyklá, byl hodně široký a ze začátku mě to bolelo, ale byl to skvělý pocit a když si na něj moje mušlička zvykla, bylo to úžasné. Dana do mě přirážela a když ve mně byla hluboko, začala pronikat ještě hlouběji a moje prožitky byly ještě intenzivnější. Byl to pocit k nevydržení, byla jsem v sedmém nebi a za chvilku jsem ucítila, že už budu. Dana mě chytla za prsa a začala přirážet ještě víc, už jsem to nemohla vydržet a zažila jsem jeden ze svých největších orgasmů. Když dozněl, zeptala jsem se Dany, jestli to chce také zkusit. „Ne, lásko, chtěla bych od tebe vylízat.“ Otočila jsem ji tedy na záda a začala ji pomalu líbat poštěváček. Náš sex s nasazovákem ji velice vzrušil, všude jí tekla šťávička a já jsem ji začala pomalu slízávat, chutnala tak sladce. Potom jsem začala strkat jazýček co nejhlouběji do její dírky a přitom jsem jí prstem rychle přejížděla po poštěváčku. Čím víc jsem zrychlovala, tím víc začala vzdychat, najednou se napnula jak luk a začala sebou cukat. Když se probrala z orgasmu, usmála se na mě a obě se v obětí usnuly.

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon