Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strapon sexV době, kdy jsem zažil příběh, který vám teď budu vyprávět jsem byl ještě nezralý dvacetiletý mladíček. Řekl bych, že v té době jsem byl holkami i dost žádaný, ale dívky v mém věku mě zrovna neoslovovaly, líbily se mi spíše starší a vyzrálejší ženy.
   
Ten den začal jako každý jiný, šel jsem do školy, netrpělivě jsem si tam odseděl tři hodiny a pak jsem měl před školou sraz se svou partou podobně smýšlejících kluků. Byl pátek a to byl čas na naše každotýdenní zapíjení školy. Každý pátek jsme se chodili bavit do barů a na diskotéky. Domluvili jsme se dneska, že večer navštívíme novou diskotéku o které se ví, že se tam chodí bavit především vyzrálejší ženy. Na večer jsem se těšil a když mě domů přišli kamarádi vyzvednout, mohli jsme jít na věc. Přišli jsme tam a ihned jsme šli tancovat na parket. Bylo tam plno lidí a také plno nádherných žen. Za chvíli už jsem kamarády neviděl, protože jsem se začal přibližovat k neodolatelně krásné blondýnce. Mohlo jí být tak okolo pětatřiceti, byla opálená, měla dlouhé blonďaté vlasy a obrovská prsa. Na sobě měla kraťoučký topík, který její prsa nádherně zvýrazňoval, minisukni a vysoké boty na podpatku. Byla prostě neodolatelná. Začal jsem u ní tancovat, otočila se ke mně, usmála se a začala tancovat se mnou. Pozval jsem ji na drink, šli jsme tedy k baru a začali si povídat. Jmenovala se Denisa a byla právě rozvedená. Jak bylo vidět, tak ji to moc netrápilo a proto byla zrovna tady. Vypili jsme drink a šli jsme znovu tancovat, vlnila se kolem mě a já jsem neodolal a začal jsem jí sahat na její nádherný a pevný zadek. Jí se to líbilo, proto mi dala ruce na ramena a v rytmu hudby začala sjíždět níž a níž, ani jsem se nenadál a ona měla ruku v mém rozkroku. Lehce mi zmáčkla přes kalhoty koule, až mě to zabolelo, ale byl jsem tak vzrušený, že se mi to strašně líbilo. Chvíli jsme tancovali. Vzrušení už z nás sálalo z obou. Najednou se ke mně Denisa naklonila a začala mě vášnivě líbat. Oplácel jsem jí to a strkal jsem jí jazyk hluboko do pusy. „Tak, to šlo hodně rychle“, pomyslel jsem si a už jsem si představoval, jak ji za chvilku ojedu. Líbali jsme se dlouho, ani jsem nevnímal jak, když najednou navrhla:
“Vezmeme si taxíka a pojedeme ke mně, co říkáš?“
Bez váhání jsem odpověděl, že ano. A ona s lehkým úsměvem nadhodila:
„Bude to pro tebe něco nového, ale určitě se ti to bude líbit.“

Přijeli jsme do jejího bytu. Vyšli jsem nahoru po schodech, odemkla a já jsem viděl ten nejpřepychovější byt. Byl nádherný a velice rozlehlý, vzala mě za ruku a odvedla do ložnice.
„Chvilku na mě počkej, já se jenom připravím“, řekla mi a odešla do koupelny.
Lehl jsem si do nádherné postele s nebesy a přikývl se červeným saténovým povlečením. Myslel jsem si, že se šla jenom osprchovat, ale když přišla z koupelny, naprosto mi to vyrazilo dech. Měla na sobě sexy černý dlouhý saténový župan, podvazky a ještě vyšší boty než předtím a v ruce jezdecký bičík.
„Říkala jsem ti, že to pro tebe bude něco nového, ale nemusíš se vůbec bát“, uklidňovala mě a přibližovala se ke mně. Vyšel jsem jí naproti a chtěl jsem jí župan sundat. V tu chvíli mě švihla bičíkem a řekla:
„Ale pomalu!“
Poodstoupil jsem a ona si župan sundala sama. To, co jsem viděl mě vyděsilo. Denisa měla na sobě totiž černý lesklý korzet a nasazovací penis s výrazným žaludem.
„Jestli to nechceš dělat, tak nemusíš“, řekla mi, „ale pokud ano, tak nebudeš litovat“.
„Tak dobře“, zakoktal jsem.
Přistoupila ke mně a začala se mě dotýkat, byla tak nádherná a tolik mě vzrušovala, že můj pták se ihned stavěl do pozoru. Když to uviděla, plácla mě přes něj bičíkem. Zaúpěl jsem, protože to strašně bolelo. Přesunuli jsme se na postel, lehl jsem si a ona vedle mě, začala mě líbat a já jsem jí přitom hladil bradavky. Byl jsem vzrušený a začal jsem rukou hladit její připínací dildo.

Denisa začala vzdychat. Bleskově mě přetočila na všechny čtyři. Nanesla na stap-on lubrikační gel. Namazaný připínák mi přitiskla na anál pomalu mi ho zastrčila do zadku. Zprvu mě to trochu zabolelo, až jsem vyjekl. Za chvilku jsem si na to zvykl a bylo to strašně příjemné. Denisa klečela za mnou a nasazovákem mi protahovala zadek. Zarážela ho tam hluboko a pak ho vyndavala až po žalud a znovu a znovu. Byl to tak neznámý pocit a přesto tak vzrušující. Každým novým zásunem mnou projel pocit silného vzrušení. Protahovala mi zadek a já si přitom honil jednou rukou svůj penis. Najednou si nade mě Denisa při dřepla a začala mě šukat rychleji. Zarážela svůj penis do mého zadku strašně hluboko a já jsem šílel vzrušením. Ještě pár pořádných přírazů a nevydržel jsem to. Vystříkal jsem se ji na postel. Když jsem se z obrovského orgasmu probral, zeptala se mě, jestli se mi to s ní líbilo.
„Samozřejmě, byla to nádhera“, odpověděl jsem.
Usmála se a vzala mě do koupelny se umýt. Pak jsme si spolu lehli do její obrovské postele a tuto noc jsme strávil s nejhezčí ženou jakou jsem kdy poznal. Ač byla trochu zvrhlá. Ráno jsme si vyměnili čísla a od té doby trávíme minimálně jednou týdně aspoň chvilku času zvrhlými hrátkami.

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon