Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap-on bdsmKlečím na chladné zemi a do uší mě tlačí ticho. Dívám se na ozdobu, kterou mi před nějakou dobou půjčila moje Paní. Říkám půjčila proto, že paní svým otrokům nikdy nic nedávají. Připnula mi přímo na něj pás cudnosti, něco, od čeho má klíč jen ona a kvůli čemu si to ani nemůžu udělat. Sakra, jen na to pomyslím a už je mi ta hrozná miniklec malá. Dostal jsem to prý jako dárek… Nemám ale moc času přemýšlet, protože zvenku slyším kroky.
Poté se dveře rozrazí a já dávám honem čelo k zemi, takže jsem k ní téměř celý přitisknutý. Čekám. Slyším, jak moje Paní zavře dveře místnosti, která je dokonale izolovaná. Nese se na vysokých podpatcích, které krásně klapou, a ten zvuk se mi rozléhá v hlavě. Můj pohled je zapíchnutý do země, jak ale kolem mě přechází, neodolám a stočím pohled na stranu. Tak se mi dostává do mého zorného pole. Vidím černé lesklé kozačky, kolem kterých povlává lem rudých šatů. Obejde mě, zastaví se u mé hlavy a čeká. Protože mi to nedovolila, nepodívám se na ni. Posune ke mně jednu nohu a tak mírně zvedám hlavu, připlazím se po kolenech blíže k ní a začnu ji dlouze olizovat. V ústech cítím chuť latexu. Když uslyším lusknutí, přestávám a zase se vrátím k zemi.
„Jak se měl můj otrok?“ ptá se sotva slyšitelným hlasem a pořád stojí na místě.
Nezvedám hlavu, ale odpovídám tak, aby mi bylo rozumět: „Bez Vás to bylo nesnesitelné, má Paní.“ Začne kolem mě zase obcházet a konečně si můžu pořádně prohlédnout ty jehly, co má na nohách. Začne mě tlačit klec při pomyšlení, jak mi jimi šlape na prsty nebo jak se prochází po mých zádech.

„A co tvoje ozdoba?“ řekne trochu výsměšně, protože určitě ví, jak bych si ho nejradši vyhonil a jak mě to tlačí, teď, když je tu, přesto se udržím a hlasem plným pokory říkám: „Stále ji mám, má Paní, protože klíč od ní máte jen Vy.“ Zasměje se a pak se ke mně skloní a zašeptá mi do ucha, až mi z toho ztvrdnou bradavky: „Přesně, a proto si rozmyslím, jestli tě pustím nebo ne. Uvidíme, jak budu dneska spokojená.“ Její hlas mě bodá až v tříslech, cítím, jak se mi staví do pozoru a naráží čím dál víc na klec. „Smíš se na mě dívat,“ dodá ještě a pak si stoupne. Zvednu k ní hlavu a myslím, že se mi pták co nevidět rozpůlí o pás. Moje Paní má na sobě připínací dildo a podle jejího výrazu, který je vždy přísný, ale dnes jakýsi měkčí, soudím, že je oboustranné.
„Mám pro tebe další dárek otroku, dokonce dva, i když nevím, jestli si ho vůbec zasloužíš,“ pohodí rozevlátými hnědými vlasy a já ztuhnu. Něco takového jsem v sobě ještě neměl, přemýšlím v duchu, myslím ale, že to nebude tak špatné, abych muset použít únikové slovo.
„To máte právo říct jen Vy, má Paní,“ odvětím a dívám se na rozparek rudých šatů a hlavně na toho obřího…
„Dneska ti to udělám já, potom se uvidí,“ řekne, pak sáhne za výstřih a vytáhne svorky na bradavky s rolničkami. Ty mi připne na každou bradavku a do jedné mi se smíchem cvrnkne prsty, až rolnička poskakuje.
„Budeš mi u toho krásně cinkat.“ Obejde mě a položí mi jehlový podpatek na záda. Zatímco si klekám na čtyři, slyším, jak přechází k velké bedně v rohu a něco vytahuje. Vrátí se ke mně, cvakne uzávěrem lubrikačního gelu a vytlačí si ho trochu na prsty. Druhou rukou mi přejíždí po zádech a já mám co dělat, abych se nehýbal. Cítím, jak se mé dírky dotkly chladivé prsty a jemně ji natírají. Klec mě neúprosně tlačí a v příštím okamžiku mám v sobě prst.
„Nehýbat!“ přikáže mi a já vím, že kdybych se hýbal, tak by cinkaly ty rolničky a pak by mě potrestala. Dívám se před sebe a dech se mi postupně zrychluje.
 „Děkuji, má Paní,“ vzdechnu a cítím, jak mě roztahuje. Kleká si za mě a strká do mě další prst a je to překvapivě příjemné, čím dál více se jim přizpůsobuji. Natírá dildo a potom s ním přejede nahoru a dolů přes dírku. Studí mě to a ona ho do mě začne zasouvat. Nejdřív to trochu tlačí, takže se opatrně vrátí zpět, pak zase dovnitř, až si na to zvyknu. Vzápětí je ve mně celé a ona přidušeně vzdychne, protože má v sobě to své. Pomalu se pohybuje a já se zapírám o ruce a kolena, vnímám ten pocit a držím. Pohyby se zrychlují a já začnu cinkat, jak do mě má Paní přiráží. Chytá mě za vlasy a trhá mi hlavou vzhůru, což mě tak vzruší, že bych jindy okamžitě vystříkl, ona mi to ale zatím nedovolila. Přiráží čím dál silněji a řve na mě: „Jak se ti to líbí, otroku?“ Prohnu se při těch slovech a hned odpovídám: „Má paní, není nic krásnějšího!“ Paní je zřejmě spokojená, protože mi prohrabuje vlasy a vyvrací mi hlavu nahoru. Slyším její dech, jak se také zrychluje a poté výkřik, který oznamuje její bouřlivý orgasmus. Nehty mi rozškrábne záda a já ani nesyknu, protože to je pro mě největší odměnou. Pak zpomalí a vytahuje dildo ven. Zadek se mi pomalu stahuje a prudce oddechuji. Divím se, že jsem už dávno nerozbil klec, tak silný orgasmus má Paní už dlouho neměla. Rozepne řemínky, odloží svou hračku a potom se na mě podívá. Rychle skláním čelo k zemi a ona ke mně přijde.
„Jsem velmi spokojená, otroku,“ řekne tiše a zvedne mi rukou bradu, takže se na ni smím podívat.
„Děkuji, má Paní,“ odpovím pokorně a ona ukáže rukou nahoru. Klekám si. Sundá mi svorky na bradavky a vidím, že jsou úplně zarudlé. Promne je silně mezi prsty. Syknu a ona se na mě přísně podívá.
„Už jsem ti chtěla tu tvou ozdobičku sundat, ale asi to neudělám,“ řekne zamyšleně a mně se zrychluje dech strachem, přesto odpovídám.
„To záleží jedině na Vás, má Paní,“ a v duchu si nadávám, že jsem se neudržel. Sedá si do křesla, které je vedle bedny a roztáhne nohy. Okamžitě mi zase naběhne.
„Pojď ke mně… Můžeš mě uspokojit.“ Připlazím se k ní po kolenech a ona mě opět chytá za vlasy. Přitáhne si mě ke klínu a já do něj zabořím jazyk. Je krásně zvlhlá a zrůžovělá po orgasmu. Přejíždím jazykem přes poštěváček, a když si mě víc přisouvá, zrychlím. Také jí zajedu dovnitř a snažím se, aby byla maximálně spokojená. Ona opět zrychleně dýchá, pouští mou hlavu a tiskne si bradavky. Kmitám jazykem, co můžu, ona spouští ruce na mou hlavu, a s výkřikem jí padají vlasy přes opěrku křesla. Cítím, jak se prohýbá doznívajícím orgasmem, a když mě pustí, skloním se opět k zemi. Položí na mě nohy a odpočívá.
„Než odejdu, tak si ještě trochu zacvičíme,“ řekne nakonec a sundává nohy. Luskne a já se na ni podívám. Odepne řetízek, který má kolem pasu a klíčkem mi otevře klícku. Vidím, jak mi vyskočí a ona ho pevně chytí do ruky. Cítím, jak pulzuje. Pustí ho a díváme se, jak ani o milimetr neklesl.
„Výborně, tak se mi to líbí,“ řekne potěšeně, pak ale přejde do strohého tónu a přejede po něm nehty.
„Víš, co si můžeš dovolit?“ zeptá se po chvíli.
„Ano, má Paní, musím Vám říct-“ zarazím se, protože ho opět chytí a jemně začne jezdit palcem po žaludu, pomalu přes uzdičku směrem dolů ke kořenu a pak zase nahoru. „- až budu před orgasmem…“ zavřu oči a držím se, abych se neudělal hned, už je to takovou dobu!
„Přesně tak… Můžu si s tebou dělat, co chci…“ ujišťuje mě, pokračuje a druhou rukou mě jemně škrábe na vnitřní straně stehen. Přechází mě mráz a nemůžu se soustředit na nic jiného, než na ni, na její pevnou ruku. Čím déle se ho dotýká, tím…
„Teď!“ zařvu, když moje vzrušení už už téměř vybouchne a ona přestane – pustí ho a já mám takový strašný pocit ztráty, vztek, že mě ochudila o tak krásný orgasmus. Snažím se ale na sobě nedávat nic znát, nezařvat vztekem, protože to by mě taky mohla potrestat, odejít a přijít kdoví kdy, pokud by vůbec přišla. Znovu ho bere, dráždí mě čím dál rychleji a v příštím okamžiku zase zakřičím. Nechá ho vypadnout z ruky, dívá se s úsměvem, jak se zhoupne a hned zase vrátí. Cvrnkne mě do bradavky a popadne ho, až mám pocit, že zešílím.
„Jsem s tebou moc spokojená, můžeš se udělat,“ zašeptá mi do ucha a já už nečekám ani vteřinu a stříkám, jako nikdy. Ruku má celou bílou a otírá ji o mě. Sehne se, znovu mi přes scvrklé koule nasadí klícku, zamkne ji a klíček si zapne kolem pasu. Ukáže na boty a já jí je olizuji, dokud ode mě neodstoupí.
„Děkuji Vám, moje Paní,“ padnu čelem na zem a slyším, jak odchází.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon