Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap-on sexBylo krásné pondělí, hned to ráno jsem věděla, že ten den bude povedený a byla jsem také objednaná ke kadeřnici a chtěla jsem potěšit odpoledne manžela, měl přijet z dlouhé služební cesty. A také mě měl přijít jeden balíček, který jsem objednala a doufala jsem, že se to manželovi bude líbit a že to semnou rád vyzkouší. Když jsem přišla od kadeřnice a měla krásně učesané moje zrzavé vlasy, tak mě doma čekalo překvapení na který jsem se celých 14 dnů těšila. Konečně mě přišel připínací penis a já ho mohla vyzkoušet. Vždycky jsem si přála být v pozici chlapa, zašla jsem do koupelny a navlíkla jsem si ho, ale v tom zazvonil zvonek. V tu chvíli jsem začala panikařit a penis mě nešel sundat, myslela jsem si že je to manžel a že nemůže najít klíče. Tak jsem si řekla, že jen trošku pootevřu dveře a zjistím kdo to je.

Šla jsem teda otevřít, byl to mladý chlapík, který přišel na vodoměr. Hned jsem zčervenala, protože jsem věděla, že ho budu muset pustit domů, tak jsem mu řekla, že jen něco hodím přes sebe a hned že mu otevřu. Rychle jsem si vzala župan a šla mu otevřít. Byl moc hezký a jak se ohýbal nad tím vodoměrem hned jsem si to představovala, jak je na všech čtyřech a já do něj buším a on sténá rozkoší, hned jsem se z té mé představy probrala, jak jsem slyšela „paní je vám něco“ v tu chvíli jsem si uvědomila že mi můj „připínáček“ kouká z županu, myslela jsem si že se zalekne a uteče, ale viděla jsem v jeho výrazu, že se mu to líbí a než jsem se stačila vzpamatovat, už mě můj připínací penis začal kouřit. Sundala jsem tedy župan a začala jsem ho svlíkat a pomalu jsme se přesouvali do obyváku kde jsem si ten balíček i rozbalila a jako dárek jsem k tomu dostala pouta.

Ohnula jsem ho přes velký kožený křeslo, sepnula jsem mu za zády ruce a spoutala ho, zašla jsem si pro můj oblíbený jahodový lubrikant nanesla jsem si ho na penis a na jeho úžasný zadek jak dva stroužky česneku. Pěkně jsem mu to dovnitř prsty nanesla, aby to krásně klouzalo, a pak už jsem se jen těšila až ho do něj vrazím a budu přirážet a přirážet. Takže jsem se na to odvážila a ze začátku jsem jen tak špičkou penisu vklouzala a vyklouzala. Takhle jsem mu to dělala asi půl minuty a hrozně se mě to líbilo, takže jsem se odvážila trošku víc a hlavně vždycky jsem si říkala že bych chtěla rejdit jak splašený králík. Přirážela jsem víc a víc a bylo mě úplně jedno jestli ho to bolí nebo ne. Hrozně jsem se vcítila do role chlapa. Rozepnula jsem mu pouta a přešli jsme na sedačku kde se posadil na kraj sedačky já jsem mu zvedla nohy k hlavě a znova jsem do něj pronikala. Ze začátku zase pomaleji a potom jsem zrychlovala tempo a vrážela jsem mu ho tam až po kořen. On křičel rozkoší, chtěl víc a víc, bylo to úžasný. Potom jsem si odepla svůj penis a začala jsem mu kouřit. Jeho velký penis. Měl ho krásně velký, tvrdý a růžovoučký. Začala jsem mu lízat koule, byl tak hladce oholený a když jsem viděla jak měl vypracované tělo, tak mě nažhavilo daleko víc.

Hodil mě na zem, sedl si na moje prsa a zasouval mě ho do pusy. Chytl mě za moje zrzavé vlasy a hlavu mi přirážel, až to bylo moc na můj dávivý reflex. Potlačila jsem to, protože takový divoký sex jsem snad nikdy v životě nezažila, a asi nikdy už nezažiju. Užívala jsem si každou vteřinku. Pak si mě  přetočil na všechny čtyři a a na oplátku mi to  začal dělal do zadečku tak jak já předtím jemu. Nejdřív mě ho tam hezky pomalu zasouval jen špičku jeho penisu. Tím mě nadráždil tak, že jsem byla čím dál tím víc nadržená. Zrychloval tempo, chytl mě za vlasy a jen mě pošeptal do ouška „ tak co kurvičko už máš dost“ . „Ne, chci ještě.“ Tak zrychlil ještě víc.

Plácal mě u toho po zadku a já chtěla víc a víc. Potom si lehl na záda a jsem si ho osedlala, zády k jeho obličeji. Nasedala jsem na jeho penis a on mě u toho ještě dráždil můj zadeček. Naslinil si prsty a jemně do něj pronikal. Dováděla jsem na něm a regulovala si sama jak do mě bude pronikat. Potom si mě chytl za zadek a přirážel, až jsem se na něm krásně udělala a měla půl minutový orgasmus, který jsem ještě v životě nezažila. Slezla jsem z něho a chtěla jsem mu ho dokouřit.  Hluboce jsem mu ho kouřila a po očku jsem se na něj dívala jak se mu to líbí. Kroužila jsem špičkou jazyka po jeho žaludu, lízala jsem mu ho od kořene až po špičku. Pak jsem si ho vzala celého do pusy a krouživými pohyby a saním jsem mu ho kouřila a rukou jsem ho tahala za koule. Když už jsem viděla na jeho výrazu a na tvrdosti péra, že se to blíží tak jsem si ho vyndala z pusy a rukou jsem mu ho dohonila a pocákala jsem si jeho semenem prsa. Abych ochutnala jak vůbec chutnal, tak jsem si prsty jeho dobrotu vzala a olízla.
Pak jsem si vzala zpátky župan, mladík se ustrojil, opsal si vodoměr a odešel. A pět minut na to přijel manžel ze služební cesty.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon