Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

valentýn sexMiluji Valentýna. S manželem máme takový zvyk, že každého Valentýna si uděláme nějaký experiment v sexu, bývají to občas opravdu bizarní věci, ale vždycky to okoření náš sexuální život. Každý rok se střídáme a letos je řada na mě, připravila jsem si letos pro manžela opravdu zajímavou věc. Když je řada na mě, připravuji se už od ledna. Koncem ledna jsem tedy zašla do sexshopu, řekla jsem prodavačce svůj problém a ta mi s úsměvem odvětila, že přesně ví, co by mi doporučila. Šla do skladu a přinesla z něj malou krabičku, tu otevřela a byla v ní malá kovová klícka. Vysvětlila mi, jak se s ní zachází a já jsem věděla, že je to přesně to, co zrovna potřebuji. Zaplatila jsem a spokojená jsem odcházela domů. Krabičku jsem si pečlivě uschovala a už jsem jenom čekala, kdy bude 14. února.

Ten den jsem vstala a s úsměvem jsem šla do práce. Manžela mi psal několik zpráv, protože byl nedočkavý na to, co ho čeká. Na odpoledne jsem si vzala volno a jela jsem domů, abych všechno přichystala. Pro tuhle příležitost jsem si v sexshopu koupila ještě jezdecký bičík a černé prádélko. Oblékla jsem si ho a když jsem šla kolem zrcadla nemohla jsem než uznale nepokývat, protože jsem vypadala opravdu skvěle. Měla jsem síťované punčochy, tanga s červenou krajkou a podprsenku v téže barevné kombinaci. Vzala jsem si také ty nejvyšší černé lodičky co mám. Šla jsem se ještě namalovat, vzala jsem si na sebe svůj saténový župánek a čekala jsem na manžela.

Konečně už zachrastily klíče v zámku a ozvalo se:

„Ahoj, lásko“.
„Ahoj“, odpověděla jsem a šla jsem k němu.
„No teda, tobě to sluší, mám na tebe chuť celý den“, řekl laškovně.

Usmála jsem se a šla jsem do ložnice. Přišel za mnou, jedním pohybem mi sundal župánek a začal mě líbat, byl opravdu nadržený, jeho boule v kalhotách se mi tlačila na břicho, ale jenom já jsem věděla, že si dneska nezašuká. Chtěl mě svalit na postel, ale nevšiml si bičíku, který jsem držela v ruce. Švihla jsem ho.

„Au, to bolí“, řekl a nevěřícně se na mě podíval.
„Dneska budeš dělat to, co ti říkám já, nebo tě budu muset potrestat“, řekla jsem mu a zamávala jsem před ním jezdeckým bičíkem.
„No dobře“, řekl.

Začali jsme se znovu líbat a manžel mi začal rukou promačkávat kozičky. Teď jsem ho na postel shodila já. Rozepnula jsem mu kalhoty a osvobodila jsem jeho klacek. Zbožňuji klacek svého manžela, je tak velký a žilnatý. Nejdřív jsem se nad něj naklonila, strčila jsem ho mezi svá prsa a začala mu ho mezi nimi honit. Manžel byl v sedmém nebi. Pak jsem si nad něho klekla, vzala jsem jeho kládu do ruky a začala jsem kolem žaludu kroužit jazýčkem. Když se na něm udělala kapička, slízla jsem ji a strčila si jeho penis do pusy. Pomalu jsem ho kouřila, pohybovala jsem hlavou nahoru a dolů. Manžel byl tak nadržený, že mi do pusy začal přirážet, to jsem ale dneska nehodlala trpět, vyndala jsem ho z pusy a plácla jsem ho do penisu. Manžel nevěřícně zalapal po dechu.

„Už jsem to řekla, že je to v mojí režii“, řekla jsem mu výhružně.
Zvedla jsem se a z šuplíku jsem si vytáhla klícku.
„Teď budeš poslouchat, co ti řeknu“, řekla jsem výhružně, zavázala jsem mu oči a chtěla jsem mu klícku nasadit na ptáka.

Ještě mu, ale trochu stál a nešlo to. Skočila jsem si tedy do kuchyně pro trošku ledu, položila jsem mu led na ptáka, který se chladem zmenšil. Nasadila jsem na něj klícku a tu jsem zamkla. Rozvázala jsem mu oči a ona na to jenom nevěřícně zíral. Zodpověděla jsem mu nevyřčenou otázku:

„Ano, tohle ti dám na ptáka vždycky, když budeš zlobit. A zlato, ještě jsme neskončili, to já budu mít dneska orgasmus. A pokud se nebudeš snažit, nechám ti tam tu klícku hodně dlouho.“

Zatvářil se rozmrzele, vzal si do ruky vibrátor a začal mi s ním přejíždět po poštěváčku. Ta hra mě docela vzrušila, byla jsem úplně mokrá, navedla jsem mu ruku do mojí mušličky, začal tam vibrátor strkat dost hluboko, což jsem za chvilku nevydržela a začala jsem se svíjet v obrovském orgasmu.

Když jsem se udělala, podíval se na mě smutně, protože můj manžel potřeboval sex každý den a byl notně nadržený. Já jsem svoji hru ale ještě neskončila, začala jsem mi hladit ptáka skrz dírky v klícce.

„Ne, prosím“, škemral, „pust mě“.

Už jsem ho nevydržela takhle trápit, byla to jenom hra. Vzala jsem klíček a klícku mu z ptáka sundala.

„To ti nedaruji, počkej příští rok!“, řekl už z úsměvem a povalil mě na záda.

Ihned mi strčil do kundičky ptáka a začal mě tvrdě šukat, zvedla jsem nohy na horu, dala mu je za ramena a on do mě přirážel, až mu koule pleskaly o můj zadek. Byla to moje nejoblíbenější poloha, byl při ní ve mně tak hluboko. Vydržel to ještě chvilku, pak ale přirazil úplně nadoraz a cítila jsem, jak do mě stříká dávky svého semene. Když se udělal, očistili jsme se a šli jsme spát. Zhasli jsme světlo a on mi ještě pohrozil tím, že příští rok se mám na co těšit.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon