Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

africa shemaleStojím nahá a spoutaná u kůlu uprostřed vesnice. Kolem mě plápolají ohně a cítím pach zpocených těl vlnících se v rytmu bubnování. Nejsem tu jediná nahá, ale moje bílé a pevné evropské kozičky s růžovýma bradavkama jednoznačně vyčnívají mezi hnědýma, spíš vytáhlýma kozama místních domorodkyň. Moje pinda po několika dnech strávených v džungli už sice není bez chloupku, ale i tak oproti pralesu místních ženských je to pořád holátko. Nohy mám roztažené od sebe, moje štěrbinka je mírně pootevřená. Dospělí kolem mě víří v extatickém tanci, nikdo se mě nedotýká. Ale v nestřežené chvíli, když se nikdo z dospělých nedívá, ke mně občas přiskočí pubertální chlapci a bleskově zasunou prst do mojí pičky. Potom ho před ostatníma frajersky olizujou. Je mi jasné, že dnešní večer budu sexuální obětí. Jenomže nevím koho. Nebo čeho.

Bubnování se zrychluje a ve světlech ohňů vidím, že kruh lidí tančících kolem mě už tvoří jen ženy. Drží se za ruce a tiše něco opakují. Když se soustředím, zaslechnu: Ravuna! Ravuna! Ravuna! To slovo se mi zdá povědomé, ale nemohu si vybavit, kde jsem ho slyšela. Kruh se rozestupuje a vidím přicházet další ženu. Je od pasu nahoru nahá, kolem pasu má ovázaný velmi volný pruh látky. Je velice pohledná, mnohem hezčí než ostatní domorodkyně. Na další přemýšlení už mi nezbývá čas. Opět ke mně přistupují muži a odvazují mě od kůlu. Pevně mě chytnou a vlečou na jakousi kamennou desku, snad oltář. Položí mě na na ni, břichem dolů. Prdelka i s kundičkou jsou provokativně vystrčené do vzduchu. Cítím lehký vánek na prcince, který rozčesává několikadenní chmýří. Přivážou mě. Můžu jen hýbat hlavou. Vzhlédnu a vidím dřevěnou sochu se zvláštními rysy. Hlava slona, ženská prsa i boky, ale mezi nohama … penis! Přede mě se postaví polonahá krásná dívka. Upustí látku, která zakrývala její boky. V rozkroku se jí houpe péro! Přiklekne k ní jeden z mužů a pokloní se až k zemi. Vrátí se do kleku a vezme pohupující se penis neznámé do úst. Ten začne pomalu stoupat a tvrdnout, vidím na něm nabíhat každou žilku. Vzpomínám na ty ocasy, které už jsem měla v sobě, ale tenhle je určitě větší, jak do délky tak do tloušťky.

Její péro teď trčí do vzduchu jako kopí a neznámá kamsi odchází. Najednou ucítím něčí lehce zpocené ruce na mé prdelce. Roztahuje mi půlky od sebe a cítím tlak žaludu na svojí dírce. Tlačí se dovnitř, ale moc to nejde. Jsem suchá. Žena s penisem, která stojí za mnou, něco vykřikne na okolo stojící ženy. Tlak žaludu za chvíli vystřídá vlhké teplo laskajících jazyků. Nejmíň dvě místní ženy mi olizují pindu. Snad doufají, že zvlhnu, nebo že mi ji sami dostatečně promažou slinama. Jeden jazyk mi kmitá kolem klitorisu, další mi jako malé péro proniká do jeskyňky. Musím přiznat, že je to docela příjemné a po chvíli skutečně začínám vlhnout. Soustředím se na příjemné lízání a najednou vykřiknu, když do mě prudce zajede neskutečná kláda. Křičím, ale všechno zaniká ve skandování: Ravuna! Ravuna! Ravuna!

Rytmické bušení (jak na bubny tak do mě) mě dostává do zvláštního tranzu. Přemýšlím, jak se to stalo, že se nevinný výlet do džungle změnil v to, že jsem tady přede všema ošukaná. Ravuna! Ravuna! slyším. Začínám si to slovo vybavovat. Ravuna je mytické božské stvoření, napůl muž, napůl žena. Prý se v Indii narodí jednou za tisíc let a poté je uctíváno. Vždy je vybrána jedna dívka, která má právo zplodit s tímto stvořením dítě, které bude potomkem samotných bohů. Uvědomila jsem si, že do mé mokré pipky právě zasouvá penis, který je tady považovaný za božský. Mám sex s ani chlapcem ani dívkou. S něčím mimořádným. Ta představa, že se miluji s bohyní, mě velmi vzrušila.

Jak jen mi to má poloha dovolila, začala jsem sama přirážet. Bohyně, která mě právě přede všema mrdala, zas něco vykřikla. Jeden muž ke mně přiskočil a začal mě odvazovat, až jsem měla zcela volné nohy i ruce. Péro ze mě vyjelo a a já jsem chvíli oddechovala. Potom jsem se narovnala a pomalu otočila na božskou neznámou. Zahleděla jsem se jí do očí, byly neskutečně hluboké. Uvědomila jsem si, jak jsem šťastná, že smím být oplodněna tímto stvořením. Vem si mě! Vykřikla jsem, ačkoliv mi nemohla rozumět. Pochopila. Lehla jsem si na záda na kamennou desku a ona si lehla na mě. Chytila jsem její úd a sama si ho navedla k ústí své jeskyňky. Nohama jsem ji obepnula kolem pasu a přirazila. Naše prsa byla přitisknutá na sobě, bradavky se třely o sebe a ona přitom zasouvala svoje péro hluboko do mojí pičky. Bylo to zvláštní, nahoře se milovat se ženou a dole být šukaná mužem. Vesničané kolem nás se už také oddávali kopulaci, ale my jsme je nevnímali. Bylo mi, jako bych odlétala do jiného vesmíru. Nebyl to normální sex. Její péro jsem necítila jen v kundičce, ale v celém těle. Jako bysme skutečně splynuly v jednu bytost. Neovládla jsem se a začala jsem ji naším, evropským způsobem líbat. Nebránila se, naopak rychle pochopila a šermovala svým jazykem proti mému. Rukou jsem jí dráždila bradavku. Bohyně (či snad bůh?) stále zrychlovala svoje přírazy. Vycházela jsem jí svou pánví vstříc a občas jsem zajela rukou mezi svoje nohy, kde jsem si trochu pohonila klitoris. Cítila jsem, že její božský nástroj najednou začíná tepat. Tepání pomalu přecházelo i do mého břicha. Přírazy šly už až na dno mojí kundy. Přirazila na maximum, vykřikla jsem. Ucítila jsem, jak moje břicho plní neuvěřitelné teplo a věděla jsem, že po mém lůně se teď roztéká božské semeno. Byla jsem si jistá, že z tohoto semene se zrodí něco výjimečného.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon